Restauracja

Jadło określa świadomość - H.G.Wells

„Smak Sopotu” to wyjątkowa restauracja zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na zatokę gdańską. Nasza restauracja to znakomite miejsce na dobry początek dnia przy aromatycznej kawie, biznesowy lunch, rodzinny obiad czy romantyczną kolację.

Otrzymując od natury tak wyjątkową scenerię, zadbaliśmy również o kulinarne emocje naszych gości. Nasza karta menu to wybór potraw z mięs, ryb i owoców morza oraz sezonowych warzyw przygotowywanych w technice Sous Vide. Sekretem smaku naszych dań jest niepowtarzalna receptura marynat oraz ekologiczne produkty. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo również bogaty wybór win oraz najlepszych alkoholi z całego świata.

Nasza najnowsza propozycja to pizza. Prawdziwy włoski smak, przygotowana z wyselekcjonowanych, wyłącznie oryginalnych włoskich produktów. Mamy własną recepturę sosu pomidorowego przygotowanego z pomidorów San Marzano, prosto ze słonecznej Sycylii. Polecamy następujące rodzaje pizzy: klasyczną Margheritę, Capricciosę, pikantną Diavolę oraz Parma Crudo. Ciasto, z którego wyrabiamy pizze dojrzewa 48 godzin, a wypiekane jest w specjalnym piecu w temperaturze ponad 300 stopni! .

Wnętrza restauracji przewidziane są na przyjęcie nawet 200 osób, a jeżeli planują Państwo event na plaży to taras spełnia oczekiwania na przyjęcie ponad 250 osób.

Restauracja to jednak nie wszystko!

Na piętrze budynku posiadamy 3 sale:

  • Klubową
  • Bankietową z tarasem widokowym na zatokę gdańską
  • VIP

http://smaksopotu.pl/galeria

Wszystkie sale są przeszklone, z widokiem na plażę, co dopełni wyjątkowości organizowanego eventu. Łączna pojemność przewidziana jest na 1300 osób.

Specjalizujemy się w organizacji imprez typu MICE:

  • eventy firmowe,
  • konferencje,
  • przyjęcia okolicznościowe,
  • koncerty